Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Music System 303 - jak rozkodować???

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Music System 303 - jak rozkodować???

    Octavka górą 1:55 k

  • #2
    Music System 303 - jak rozkodować???

    Radyjko zakodowało się po rozładowaniu akumulatora. Posiadam oryginalny salonowy czterocyfrowy kod do radia Music System 303. Po jego wprowadzeniu i zatwierdzeniu strzałką w prawo na wyświetlaczu pojawiły się cyfry - mała jedynka po lewej stronie i cyfra 1000 w samm środku. Pozostawiłem auto na ok 2 godziny tak aby radyjko miało zasilanie i z informacji zdobytych w świecie wynikało, że proces rozkodowania przebiegnie pomyślnie. Po powrocie okazało się, że nic dobrego się nie stało. Jedyna rzecz miała związek z faktem, że centralnie umieszczona na wyświetlaczu cyfra 1000 była edytowalna. Więc ponownie wprowadziłem posiadany kod. Niestety :| w dalszym ciągu radio nie gada. Na wyświetlaczu świeci się po lwej stronie mała cyfra 2 a na środku napis SAFE....

    Komentarz


    • #3
      w tym momencie masz zablokowane radio

      włacz radio na właczonym zapłonie i czekaj 1,5h albo dłuzej ...... az pojawi sie 1000 a jak wpiszesz jeszcze raz kod i zablokuje sie to znaczy ze masz bledny kod

      Komentarz


      • #4
        Zgadza się :!:

        [ Dodano: Czw 17 Mar, 11 20:39 ]
        Kolega Zientek dobrze prawi :!:
        252/555

        Komentarz


        • #5
          A ja się nie zgadzam - kod do radia jest prawidłoyw wklejony przez ASO do plastiku dołączonego do drugiego kluczyka. Być może popełniłem w tym procesie jakieś błędy. Cóż - w oststeczności kupię sobie coś nowego

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X